• 2012 a dál …

  Ohlasy na knihu 2012 a dál …

  Stále je pro mne neuvěřitelné, kolik ohlasů přišlo a přichází, ke kolika čtenářům se kniha dostala a stále dostává dál – vždyť jsem na ni nedělal žádnou reklamu, původně byla určena jen žákům Mistrovské školy mysterií. Jenže čtenáři si ji doporučovali dál, dalším a dalším. Vzali si ji za svou, protože podvědomě cítili, že je pravdivá. „Čtu si se zájmem ve Vaší/Naší knize 2012 A DÁL… Kniha poskytuje spoustu info, poučení, moudrostí.“ – Libor G. To je typický příklad čtenářské reakce, podobných ohlasů přišly stovky. „Mnoho témat a informací, „mnoho knih v jedné“. Velice zajímavé, poučné a již se těším na další pokračování. Při dlouhých zimních večerů se k ní ještě vrátím. Děkuji za Vaši práci, která má smysl“. – Petr G. „Milý Aladine, jsem nadšena veškerými údaji, které jste vložil do této úžasné knihy. Konečně jsem objevila nejenom zdroj poučení pro mne hledající odpovědi na mnohé otázky, jež mne zajímají už řadu let, ale v mnohém mi pomáháte „otevřít oči“ a dávat si do souvislosti i některé události mého pětašedesátiletého života. Každý den praktikuji kvantovou pauzu dle návodu z knihy.“ – Irena K. Do knihy jsem vkládal i druhou úroveň informací, které pracují s uvolněním podvědomím, zvláště v informacích o egyptských zasvěceních, nebo o Merovejcích a artušovských legendách. „Ďakujem, pan Aladin. Kniha svietila, keď som ju držala v ruke. Začala som čítať. Bola som niekde pri číslach 360 až 365 a usnula som ani neviem na koľko, ale nedalo sa to prekonať, doslova som sa zvalila. Keď som sa prebrala, text bol iný, akoby iná úroveň vedomia.“ – Mária V. Setkání se čtenářem, který je připraven k mimosmyslovému vnímání, je vždy naplňující. Proto lidé začínají číst knihu podruhé i potřetí, protože zjišťují, že se jim otevírají další a další informace, které v první úrovni čtení zatím zůstaly skryty.

  Čtení knih je bez užitku, když tě neuchvátí a nestanou se ti vodítkem.
  Charles Haddon Spurgeon (1834 – 1892)
  baptistický kazatel, reformátor

  Objednávám ještě dvě knihy 2012 a dál. Jednu už mám a čtu ji, ale teď chci jednu darovat. Taky jsem slíbila knihu půjčit, až ji dočtu, ale zjistila jsem, že zatím to nepůjde, až ji dočtu, začnu znova s tužkou v ruce. Je fakt úžasná a můj obdiv k vám je skutečně neskutečný.“ – Miroslava K. „Vážený Aladine, s velkým zájmem jsem se začetla do Vaší knihy. Je OPRAVDU dobrá! Konečně jsem se někde dobrala informací (které vnímám jako pravdivé) o našich českých počátcích a původu. Mám z toho skutečnou radost.“ – Jana M. „Některé informace, které v knize jsou, jsem již znala z jiných zdrojů, ale většina toho, co tam píšete, je fascinující a pro mě nová. Je zvláštní, že od mala mě přitahovala historie a některé „záhady“ mi nedaly spát. Odpovědi na mé otázky nacházím ve Vaší knize. Přečetla jsem mnoho knih a pomalu si skládám svůj obrázek. Vaše kniha je ale zatím nejucelenější. Nevím, odkud to všechno víte, ale podvědomě cítím, že to tak je. Moc se těším na pokračování knihy.“ – Blanka T. „Neuvěřitelně komplexní kniha. Obdivuji vaše znalosti. Kde jste k nim přišel?“ – Karel N. To je jedna z častých otázek… Znalosti nějak přicházejí samy, ve fyzické i jemnohmotné úrovni. Poté co jsem se stal vyšším zasvěcencem tajných vědění a učení, během posledních šestnácti let neustále stoupám v jakési kosmické hierarchii. Noví učitelé, další magické iniciace, vhledy, transformace vědomí na posvátných místech síly po celém světě, osvícení a postoupení do druhé úrovně buddhovství mi umožnily poznání dávné moudrosti a vzdělání zasvěcence a snad i mystika.

   


  Ukázky z knihy 2012 a dál…

  Ve Vesmíru je bezpočet světů, stejně jako je bezpočet zrníček písku na všech plážích na Zemi. Každý z těch světů je stejně skutečný jako ten náš. Na každém z nich dochází k řetězci událostí, příhod, náhod, které ovlivňují jeho budoucnost. Bezpočet světů, nesčetné okamžiky, nezměrnost vesmíru a času. A my na naší malé planetě, v tomto okamžiku a právě zde, čelíme kritickému zlomu v historii. To, co s naším světem v tomto okamžiku podnikneme, se bude dál šířit stoletími a zásadním způsobem ovlivní osud našich potomků. Je v naší moci zničit naší civilizaci a možná i náš druh.

  CARL SAGAN, ASTRONOM, ASTROFYZIK, AUTOR VÍCE NEŽ 600 VĚDECKÝCH PRACÍ A 20 KNIH

  Nacházíme se ve velmi napínavém okamžiku dějin, možná v bodu zvratu. Tlaky a nepokoje nás mohou vrhnout do nového a vyššího řádu.

  ILYA PRIGOGINE, FYZIKÁLNÍ CHEMIK, FILOSOF, NOSITEL NOBELOVY CENY

  Vy a já žijeme ve zlomovém okamžiku pozemské historie. Svět dramaticky prožívá metamorfózu a Matka Země mění a otevírá cestičku do vyšších světů. My, její děti, nyní kráčíme mezi dvěma světy, mezi naším obyčejným každodenním životem a světem, který předčí dokonce i sny našich nejstarších předků.

  DRUNVALO MELCHIZEDEK, VIZIONÁŘ, ESOTERIK, AUTOR

  Staré hranice se na všech mezích bortí. Přichází doba hluboké reorganizace a restrukturalizace znalostí…

  KENNETH BOULDING, EKONOM, FILOSOF, VĚDEC, PREZIDENT AMERICKÉ ASOCIACE PRO ROZVOJ VĚDY

  Jednou se mysl probudí k evoluci, a lidstvo vstoupí do nové fáze.

  PIERRE TEILHARD DE CHARDIN, MYSLITEL, VĚDEC, TEOLOG, FILOSOF, ALCHYMISTA, GEOLOG, PALEONTOLOG, AUTOR