• Kalendář akcí/kurzy

  Na následující období je v plánu nový cyklus TAO TANTER, který startuje kurzem TAO TANTRY PRO ŽENY 1 – NALEZENÍ ŽENSKÉ SÍLY. Termín toho kurzu bude vzhledem k současné situaci upřesněn. Pokud máte o kurz zájem, napište mi na aladins@centrum.cz.

  V současné situaci doporučuji 3 měsíční ON-LINE kurz EGYPTSKÁ MYSTÉRIA I., který od dubna pořádá můj kolega Petr Křížek. Více informací naleznete zde: https://www.skolamysterii.cz/egypt/

  Na uvedené kurzy se můžete přihlašovat pomocí on-line přihlášky nebo e-mailu aladins@centrum.cz.

  Putování po energetických místech Říma, Irska a Anglie
  Putování po energetických místech Říma, Irska a Anglie

  Pro více info pište na: prapati@seznam.cz

  Více
  TAO TANTRA 1 pro ženy – Nalezení ženské síly (Ž)
  6. -10. 3. 2024TAO TANTRA 1 pro ženy – Nalezení ženské síly (Ž)

  (v krásném prostředí Adršpašských skal)

  6. – 10. 3. 2024 pod vedením Zbyňka Aladina a Ánandy Déví Prapati začíná další unikátní cyklus TAO TANTRY, jež je propojením Ducha a těla. Za použití dávných asijských technik osvědčených tisíciletími přivede adepty až k osvícení. Unikátní seminář se koná v krásném prostředí Adršpašských skal.

  TAO TANTRA 1 PRO MUŽE – Nalezení síly muže (M)
  4. - 7. 7. 2024TAO TANTRA 1 PRO MUŽE – Nalezení síly muže (M)

  4. – 7. 7. 2024 (čtvrtek až neděle) pod vedením Zbyňka Aladina a Ánandy Déví Prapati začíná další unikátní cyklus TAO TANTRY pro muže, jež je propojením Ducha a těla. Za použití dávných asijských technik osvědčených tisíciletími přivede adepty až k osvícení. Unikátní seminář se koná v krásném prostředí Adršpašských skal.