• Irsko mystické

    Již sedmý rok poutě Irskem v řadě, završující výjimečný cyklus poznávání magických a mystických míst „zeleného ostrova“.

    Výprava je koncipovaná jako vždy „na míru“ účastníkům. V Irsku jsou tisíce megalitických staveb a spirituálních míst, velká část z nich je energeticky funkční. Protože umíme místo aktivovat, je možné na něm dosáhnout transcendentálních zážitků, transformace vědomí nebo i zasvěcení. Letošní irská cesta bude opět obsahovat celé spektrum možností.

    Projdeme transformací v kamenných kruzích (víte, že jen v oblasti Corku je asi stovka velkých kamenných kruhů?), zastavíme se na léčivém místě, duchovních místech, zažijeme společné i individuální zasvěcení na místech k tomu kdysi dávno připravených a postavených. Průvodcem k tomu nám bude divukrásná irská krajina. Můžeme v ní zažít to, co už jinde v Evropě nelze – samotu v krásné krajině, divokost přírody, opuštěná megalitická místa nad oceánem, prožitek svobody. Kamenné kruhy, dolmeny, svatyně, vysoké a duté mohyly, rané křesťanské památky – to v takovém množství a funkčnosti už jinde nenalezneme. Letecky do Dublinu, po Irsku autobusem.

    Kurz: Irsko mystické
    Termín: 1.-12. června (čtvrtek až pondělí)